עדי טורס בע"מ נוסדה בשנת 1973. מאז ועד היום מעניקה החברה שירותי נסיעות ותיירות ברמה גבוהה ובטיפול אישי ומקצועי.

החברה מתמחה במתן שרותי נסיעות לחברות ולאנשי עסקים, תוך הבנה של הצרכים ושל אופי הנסיעות והעסקים של לקוחותיה.

עדי טורס מקיימת קשרי עסקים שוטפים עם כל חברות התעופה הקיימות במערכות ההזמנות, עם כל חברות השכר הפועלות בארץ ועם מיטב הספקים של שרותי תיירות אחרים בארץ ובעולם.

עדי טורס בע"מ מעניקה מגוון שירותים בתחום הנסיעות והתיירות, כגון: הזמנת בתי מלון, השכרת רכב, חבילות נופש ומלונות בארץ, הנפקת אשרות כניסה וביטוח נסיעות לחו"ל.

החברה כולה, כמו גם המחלקה העסקית שלנו, מצוידת במערכות מידע והזמנות מתקדמות המאפשרות הקפדה על מחירים נוחים ותחרותיים ועל מתן אינפורמציה תיירותית מקצועית עבור יעדים שונים בעולם.

צוות העובדים מקצועי ובעל ניסיון של שנים רבות. נציג המחלקה העסקית זמין עבור לקוחותיה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

עדי טורס מציעה את כל מגוון שירותי הנסיעות הקיים בשוק, החל מארגון של כנסי הנהלה ותערוכות, נופשונים באתרי הנופש באגן הים התיכון וחופשות בבירות אירופה, דרך טיולים מאורגנים, טיולי תמריץ , טיסות פנים ארציות ועד הזמנת בתי מלון בארץ.

עדי טורס תבנה לכם את החופשה בקלות וביעילות ובמחירים הנוחים ביותר.

החברה מטפלת בתיירות נכנסת עבור לקוחותיה המארחים חברים ועמיתים עסקיים מחו"ל, לרבות הזמנת טיסות, הזמנת בתי מלון בארץ, העברות משדה התעופה ואליו וארגון סיורים בארץ עם מורי דרך מוסמכים.

שירות מקצועי וייחודי המוצע ללקוחותינו הוא "טיול לפי מידה". השירות כולל תכנון וביצוע טיולים לקבוצות ובודדים, החל מטיולי תמריץ לחברות ועד ארגון קבוצות של חברים המבקשים לטייל יחדיו, אנו מצמידים לקבוצה איש מקצוע מנוסה, שתפקידו הוא תכנון וביצוע של הטיול מא' ועד ת'.